Parafia pw. św. Wojciecha
Sadki

Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 02 Październik 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą


1. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30. Dzieci zapraszamy w środy na godz.17.00.

2. Osoby modlące się na różańcu mogą zyskać łaskę odpustu zupełnego, czyli darowanie kar czyśćcowych za grzechy. Taki odpust pod zwykłymi warunkami można zyskać, odmawiając jedną część różańca.

3. We wtorek, 4 października, w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie Świętego Franciszka z Asyżu. To także dzień imienin papieża Franciszka. Niech nasza modlitwa będzie wsparciem dla Ojca Świętego.

4. W środę, 5 października, będziemy wspominać w liturgii Świętą Siostrę Faustynę Kowalską, którą nazywamy Apostołką Bożego Miłosierdzia. Tego dnia w sposób szczególny będziemy modlić się przez jej wstawiennictwo o miłosierdzie Boże dla nas i całego świata.

5. Czwartek, 6 października, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca stąd też na różańcu będziemy modlić się o święte powołania kapłańskie i uświęcenie kapłanów.

6. W piątek, 7 października, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. To jednocześnie pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa na zakończenie nabożeństwa różańcowego. Z sakramentu pokuty i pojednania będzie można skorzystać od godz. 16.00. O godz.17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adorację rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego.

7. We wtorek, sprawy w biurze parafialnym będzie można załatwić po wieczornej Mszy świętej. Chorych odwiedzę w przyszłym tygodniu.

W tym tygodniu odszedł do wieczności : Józef Czeliński (l.81) z Samostrzela.

 

Spowiedź

Pół godziny przed Mszą świętą

MSZE ŚWIĘTE

Kościół Parafialny w Sadkach
Niedziela: 8.00,  11.00, 16.00
Dni powszednie: 18.00 (w lipcu i sierpniu porządek wakacyjny)
Sobota godz.17.00
Święta zniesione: 10.00

Kaplica w Mrozowie
Niedziela: 9.30 Sobota: 18.15 (IV-XI)
Wtorek:16.00

Kaplica w Samostrzelu
Niedziela: 9.30 Sobota: 18.00  (XI-IV)
Środa : 16.00

BIURO PARAFIALNE

Wtorek: godz. 10.00 - 12.00
Czwartek: po wieczornej Mszy świętej

w lipcu i sierpniu

środa i piątek po wieczornym nabożeństwie