Parafia pw. św. Wojciecha
Sadki

Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 06 Marzec 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu


1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu oraz ostatni dzień Kwartalnych dni modlitw o ducha pokuty. Niech czas Wielkiego Postu będzie dla każdego z nas czasem zbliżania się do Boga, pracy nad sobą i wrażliwości na potrzeby innych. Kościół w sposób szczególny zaprasza nas do praktykowania modlitwy, postu i jałmużny.

2. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy serdecznie na drogę krzyżową w każdy piątek o godz. 18.30. Droga krzyżowa dla dzieci w czwartki(!) o godz.17.00.

3. We wtorek, 8 marca, przypada Dzień Kobiet. Wszystkim paniom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa, doświadczenia miłości i szacunku oraz opieki Matki Najświętszej.

4. W najbliższą niedzielę przypada kolejna rocznica wyboru na Stolicę Piotrową papieża Franciszka. Zapraszamy do modlitwy w intencji następcy Świętego Piotra, aby był dla wszystkich czytelnym drogowskazem podążania za Chrystusem.

5. Ze względu na liczne zbiórki, którymi spieszymy z pomocą uchodźcom z Ukrainy w tym miesiącu nie będzie tacy remontowej. W przyszłą niedzielę ofiarami wspomagamy dzieła misyjne na całym świecie.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Bóg powołał do siebie Wiesława Młynarczaka l.67 z ulicy Chrobrego, oraz Zdzisława Okpisz l.70 z ulicy Bohaterów. Wypraszajmy zmarłym łaskę życia wiecznego: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

 

 

MSZE ŚWIĘTE

Kościół Parafialny w Sadkach
Niedziela: 8.00,  11.00, 16.00
Dni powszednie: 18.00
Sobota godz.17.00
Święta zniesione: 10.00

Kaplica w Mrozowie
Niedziela: 9.30
Wtorek, czwartek:16.00

Kaplica w Samostrzelu
Niedziela: 9.30
Środa, piątek: 16.00

Spowiedź

Pół godziny przed Mszą świętą

BIURO PARAFIALNE

Wtorek: godz. 10.00 - 12.00
Czwartek: po wieczornej Mszy świętej