Parafia pw. św. Wojciecha
Sadki

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Niedziela, 30 Maj 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Trójcy Przenajświętszej


1. Jutro ostatni dzień maja. Nabożeństwo majowe o godz.17.45.

2. W najbliższy czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zgodnie z zarządzeniem Bydgoskiej Kurii Diecezjalnej w tym roku może odbyć się tylko jedna procesja i to wokół kościoła.

Msza święta o godz.8.00.

Po niej wyruszymy z procesją obchodząc kościół parafialny 3 razy i zatrzymując się przy czterech stacjach. Obowiązuje nas dystans społeczny. Zapraszam do pomocy przy organizacji procesji Matki Różańcowe, strażaków, służbę liturgiczną ołtarza, a zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne. Dziewczęta chętne do sypania kwiatów zapraszam w środę po wieczornej mszy świętej na próbę.

Na zakończenie procesji ostatnia, w tym dniu, Msza święta . Obchody uroczystości Bożego Ciała na filiach będą miały miejsce w najbliższą niedzielę.

3. Przez całą oktawę Bożego Ciała zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe z procesją o godz.17.30.

4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej. To również dzień odwiedzin chorych.

5. W sobotę zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową o godz.8.30. Po niej Msza święta o Niekopalnym Sercu NMP.

6. W najbliższą niedzielę będziemy gościli ks. Tadeusza Kaczmarka, który na co dzień pracuje jako misjonarz w Rosji. Tego dnia wygłosi nam Słowo Boże i licząc na nasze wsparcie materialne będzie zbierał ofiary po Mszach świętych.

7. Pragnę serdecznie podziękować firmie Aman za użyczenie specjalistycznego sprzętu przy pomocy którego, druhowie strażacy czyścili wczoraj rynny na naszym kościele parafialnym. Niech dobry Bóg błogosławi wszystkim, którzy w trosce o naszą parafię spieszą nieustannie z pomocą materialną i duchową.

MSZE ŚWIĘTE

Kościół Parafialny w Sadkach
Niedziela: 8.00,  11.00, 16.00
Dni powszednie: 18.00
Sobota godz.17.00
Święta zniesione: 10.00

Kaplica w Mrozowie
Niedziela: 9.30
Wtorek, czwartek:16.00

Kaplica w Samostrzelu
Niedziela: 9.30
Środa, piątek: 16.00

Spowiedź

Pół godziny przed Mszą świętą

BIURO PARAFIALNE

Wtorek: godz. 10.00 - 12.00
Czwartek: po wieczornej Mszy świętej