Parafia pw. św. Wojciecha
Sadki

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania

Niedziela, 04 Kwiecień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania


Drodzy parafianie i goście!

Chrystus Pan zmartwychwstał – i my zmartwychwstaniemy! Niechaj ta nadzieja będzie w nas źródłem radości i pokoju, niech porządkuje naszą codzienność, abyśmy każdego dnia stawali się niezwykłymi świadkami zmartwychwstania. Jezus żyje! Dzielmy się tą radością z najbliższymi i ze wszystkimi, których Pan z nami spotka. Pokoju serca, radości rozpromieniającej każdy dzień, nadziei, która nigdy nie gaśnie – z całego serca wam życzę.

1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym tak pięknie przeżywamy Święte Triduum Paschalne. Zwłaszcza Radzie Duszpasterskiej za wykonane dekoracje w naszej świątyni, oraz udział w Liturgii Wielkiego tygodnia. Dziękuję Panu Organiście, Służbie Ołtarza i p. Oli Walkowiak za przygotowanie kościoła i jego otoczenia do Świąt Wielkanocnych.

2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte jak w każdą niedzielę.

3. Spotkanie Żywego Różańca oraz Msza święta i nabożeństwo ku czci Niepokalanej w najbliższą sobotę o godz. 8.30.

4. W środę i czwartek o godz.18.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Natomiast w sobotę o godz.10.00 swoje spotkanie mają dzieci z klas III.

5. Za tydzień, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, o godz. 15.00 spotkajmy się na godzinie miłosierdzia. Bóg nieustannie nas zaskakuje miłosierdziem okazywanym nam w przeróżny sposób. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem wdzięczności Bogu.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła Małgorzata Iciek z ulicy Wyrzyskiej. Miała 67 lat.

 

MSZE ŚWIĘTE

Kościół Parafialny w Sadkach
Niedziela: 8.00,  11.00, 16.00
Dni powszednie: 18.00
Sobota godz.17.00
Święta zniesione: 10.00

Kaplica w Mrozowie
Niedziela: 9.30
Wtorek, czwartek:16.00

Kaplica w Samostrzelu
Niedziela: 9.30
Środa, piątek: 16.00

Spowiedź

Pół godziny przed Mszą świętą

BIURO PARAFIALNE

Wtorek: godz. 10.00 - 12.00
Czwartek: po wieczornej Mszy świętej