1. We wtorek przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej. Naszą powinnością jest pamiętać o poległych w obronie Ojczyzny w latach 1939-1945 na frontach i w obozach oraz o pomordowanych po zakończonej wojnie w więzieniach politycznych. Prośmy Pana, aby ofiara ich życia nie była daremna.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty, aby z czystym sercem rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny.

3. W piątek i sobotę odwiedziny u chorych i seniorów naszej parafii z posługą sakramentalną od godz. 9.00. W czwartek o godz.17.30 modlitwa różańcowa w intencji o nowe i święte powołania kapłańskie. Zapraszamy też do licznego udziału w pierwszopiątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, a także do udziału w Mszy Świętej i do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej. W sobotę Msza Święta z nabożeństwem ku czci Niepokalanego Serca Maryi w naszym kościele o godz. 9.00. Pół godziny wcześniej różaniec, na który zapraszamy wszystkie członkinie Żywego Różańca.

W tym tygodniu patronujE nam:

  • 3 IX – św. Grzegorz Wielki (ok. 540-604), papież, wybitny teolog i reformator, doktor Kościoła.