1. Jutro, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W kalendarzu liturgicznym czcimy ich razem, bo są dwoma wielkimi filarami, na których wsparty jest Kościół rzymski. Zapraszamy na Mszę świętą o godz.18.00.

2. W środę powierzymy naszą codzienność Matce Bożej Nieustającej Pomocy podczas nowenny po wieczornej Mszy świętej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji powołań o godz.17.30.

4. Jeszcze przed wakacyjnym wyjazdem warto skorzystać z sakramentu pokuty. W naszym kościele okazja do pierwszopiątkowej spowiedzi św. i adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W piątek, ksiądz proboszcz odwiedzi chorych.

5. W piątek, 3 lipca, obchodzimy święto Świętego Tomasza, który pokonał niemoc własnej wiary i, jak głosi tradycja, zaniósł naukę Chrystusa aż do Indii, gdzie zginął śmiercią męczeńską.

6. Sobotę w naszej parafii rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz.8.30. Po niej Msza święta ku czci Niepokalanego Serca NMP.

7. W najbliższą niedzielę zapraszamy na Mszę święta o godz.11.00 wszystkie dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej i ich rodziców. Po Mszy poświecenie i wręczenie książeczek do nabożeństwa, oraz spotkanie informacyjne.