Parafia pw. św. Wojciecha
Sadki

Ogłoszenia parafialne na Niedziele Zmartwychwstania Pańskiego

Niedziela, 12 Kwiecień 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedziele Zmartwychwstania Pańskiego


Oto nadszedł dzień radości, dzień objawienia się chwały Bożej, miłości, która zwyciężyła śmierć. Niech ta radosna Nowina, że Jezus zmartwychwstał niesie odrodzenie duchowe w każdym z nas i całej Parafii napełni serca miłością, wiarą i pokojem. Oby łaska i błogosławieństwo Zmartwychwstałego Pana doprowadziły nas wszystkich do nowego życia w Chrystusie

1. W Niedzielę zmartwychwstania Pańskiego Msze święte o godz.8.00 i 11.00. Nie będzie Mszy o godz.16.00. W kaplicach o godz. 9.30. W ramach oktawy Wielkanocy jutro przypada drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte jak w każdą niedzielę.

2. We wtorek 14.04 obchodzimy Święto Chrztu Polski, które od ubiegłego roku jest świętem państwowym. Jest to okazja do wywieszenia flag.

3. W czwartek, 16 kwietnia, przypadają 93. urodziny papieża seniora Benedykta XVI.

4. W najbliższy piątek ze względu na Oktawę Wielkanocy nie ma postu.

6. Przyszłą niedzielę – drugą niedzielę Wielkanocy – będziemy obchodzili jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Przygotowujemy się do niej przez 9 - dniową Nowennę. Przed wieczorną Mszą święta odprawiamy Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a w samą uroczystość - o godz.15.00, w Godzinie Łaski wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do adoracji .

Wszystkim, którzy przyszli z jakąkolwiek pomocą podczas Triduum Paschalnego, zwłaszcza Służbie Liturgicznej, panom organistom i Panu Robertowi Zygmuntowi z serca dziękujemy. Jesteśmy również wdzięczni za wsparcie finansowe, które pozwoliło na zakup kwiatów do dekoracji świątyni oraz opłacenie parafialnych zobowiązań. Dziękujemy panu Ireneuszowi Maćkowiakowi, kry pospieszył nam z pomocą podczas poważnej awarii. Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu, że nieustannie w tym trudnym czasie spotykamy się z życzliwością i pomocą naszych parafian.

 

MSZE ŚWIĘTE

Kościół Parafialny w Sadkach
Niedziela: 8.00,  11.00, 16.00
Dni powszednie: 18.00
Sobota godz.17.00
Święta zniesione: 10.00

Kaplica w Mrozowie
Niedziela: 9.30
Wtorek, czwartek:16.00

Kaplica w Samostrzelu
Niedziela: 9.30
Środa, piątek: 16.00

Spowiedź

Pół godziny przed Mszą świętą

BIURO PARAFIALNE

Wtorek: godz. 10.00 - 12.00
Czwartek: po wieczornej Mszy świętej