Oto nadszedł dzień radości, dzień objawienia się chwały Bożej, miłości, która zwyciężyła śmierć. Niech ta radosna Nowina, że Jezus zmartwychwstał niesie odrodzenie duchowe w każdym z nas i całej Parafii napełni serca miłością, wiarą i pokojem. Oby łaska i błogosławieństwo Zmartwychwstałego Pana doprowadziły nas wszystkich do nowego życia w Chrystusie

1. W Niedzielę zmartwychwstania Pańskiego Msze święte o godz.8.00 i 11.00. Nie będzie Mszy o godz.16.00. W kaplicach o godz. 9.30. W ramach oktawy Wielkanocy jutro przypada drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte jak w każdą niedzielę.

2. We wtorek 14.04 obchodzimy Święto Chrztu Polski, które od ubiegłego roku jest świętem państwowym. Jest to okazja do wywieszenia flag.

3. W czwartek, 16 kwietnia, przypadają 93. urodziny papieża seniora Benedykta XVI.

4. W najbliższy piątek ze względu na Oktawę Wielkanocy nie ma postu.

6. Przyszłą niedzielę – drugą niedzielę Wielkanocy – będziemy obchodzili jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Przygotowujemy się do niej przez 9 - dniową Nowennę. Przed wieczorną Mszą święta odprawiamy Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a w samą uroczystość - o godz.15.00, w Godzinie Łaski wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do adoracji .

Wszystkim, którzy przyszli z jakąkolwiek pomocą podczas Triduum Paschalnego, zwłaszcza Służbie Liturgicznej, panom organistom i Panu Robertowi Zygmuntowi z serca dziękujemy. Jesteśmy również wdzięczni za wsparcie finansowe, które pozwoliło na zakup kwiatów do dekoracji świątyni oraz opłacenie parafialnych zobowiązań. Dziękujemy panu Ireneuszowi Maćkowiakowi, kry pospieszył nam z pomocą podczas poważnej awarii. Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu, że nieustannie w tym trudnym czasie spotykamy się z życzliwością i pomocą naszych parafian.