1. Dziś o godz.15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. W poniedziałek, wtorek, środę również okazja do spowiedzi od godz.17.00 w połączeniu z adoracją Najświętszego Sakramentu.

2. W Wielki Czwartek we wszystkich parafiach celebrowana jest tylko jedna Msza Święta, zwana Mszą Wieczerzy Pańskiej, na pamiątką ustanowienia przez Chrystusa sakramentów Eucharystii i kapłaństwa. Rozpoczyna ona Triduum Paschalne. W naszej parafii uroczyste obchody rozpoczniemy o godz.18.00. Po Mszy przeniesiemy Pana Jezusa do Ciemnicy i adoracja potrwa do godz.22.00.

3. W Wielki Piątek wszystkich obowiązuje post ścisły, polegający na powstrzymaniu się od potraw mięsnych oraz na ograniczeniu ilości posiłków. Tego dnia na znak smutku i żałoby nie sprawuje się Eucharystii. Od godz. 8.00 adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy. W tym dniu za uczestnictwo w adoracji krzyża można uzyskać odpust zupełny. Na zakończenie liturgii Najświętszy Sakrament zostanie przeniesiony do grobu Pańskiego, gdzie adoracja potrwa do godz.22.00. Początek wielkopiątkowej liturgii o godz. 18.00. O godz. 15.00, a więc w godzinie śmierci Pana Jezusa nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

4. Wielka Sobota jest dniem adoracji Najświętszego Sakramentu w grobie Pańskim, którą rozpoczniemy od godz.8.00. Ze względu na obostrzenia wynikające z trwającej pandemii nie będzie błogosławieństwa pokarmów. Każdy może to uczynić osobiście przed rozpoczęciem śniadania wielkanocnego.

5. W sobotni wieczór rozpoczynamy wigilię Zmartwychwstania Pańskiego. Uroczysta i najbogatsza w ciągu roku liturgia oznajmi zmartwychwstanie Chrystusa. Wigilia Paschalna w naszym kościele rozpocznie się o godz. 22.00.

6. W pierwszy dzień świąt Wielkanocnych Msze jak w każdą niedzielę. Nie będzie Mszy o godz. 16.00.

7. Dziś Msza o godz.11.00, oraz całe Triduum Paschalne z naszego Kościoła parafialnego będą transmitowana w internecie. Bliższe informacje na FB i parafialnej stronie internetowej.