1. Informujemy, że Msze święte w naszym kościele parafialnym i kaplicach sprawowane są zgodnie z planem. Nie będzie jednak drogi krzyżowej dla dzieci. Po każdej Mszy świętej będziemy śpiewać suplikacje, jako wołanie do Pana Boga o ustanie pandemii. Pamiętajmy, że najważniejszym zadaniem w świętym czasie Wielkiego Postu jest nasze nawrócenie.

2. W czwartek, 19 marca, przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i opiekuna Pana Jezusa. Papież Pius IX w 1870 roku ogłosił go patronem Kościoła powszechnego i rodzin chrześcijańskich.

3. W najbliższym czasie, w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemiologicznego, mogą ulec zmianie godziny jak i forma sprawowanych nabożenstw. Informacje na ten temat będą zamieszczane na stronie internetowej parafii i profilu facebook"a.

4. Dziś /15.03./ w miejsce nabożeństwa Gorzkich Żali w godz. 15.00-16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwośc prywatnej adoracji.Podczas wystwienia co 15 min będzie udzielana Komunia Swięta.