Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Listopad 2020

Intencje na inne miesiące

Poniedziałek, 30 Listopada 2020

00:00
Poniedziałek 30.11
18.00
+ Jerzy Konewka (od wspólnoty mieszkaniowej z Samostrzela
+ Zofia Baranowska (od wnuczek Agnieszki, Hani, Kasi z rodzinami)

Wtorek 01.12
18.00
+ Walentyna Kuliberda

Środa 02.12
18.00
+ Maria Łopińska (od siostry Teresy i męża)
+ Mieczysław Żmudziński (od sąsiadów)

Czwartek 03.12
18.00
+ Helena

Piątek 04.12
18.00
+ Barbara Oszczak
+ Paweł Hass ++rodzice i rodzeństwo

Sobota 05.12
17.00
+ Eugeniusz Rakowski (38 rocz.)
+ Krystyna, Bernard, Marek Łuczyk, Mirosława Król

Niedziela 06.12
08.00
+ Konstanty, Katarzyna ++rodzeństwo Dorosz
11.00
+ Iga Wawrzon (2 rocz.)
W 80. rocznice urodzin Henryka – od dzieci
16.00
+ Franciszek Miniszewski (rocz.) Marek

Poniedziałek, 23 Listopada 2020

00:00
Poniedziałek 23.11
18.00
+ Eugeniusz Hodan
+ Jacek (od brata Stanisława z żoną)

Wtorek 24.11
18.00
+ Paweł Hass ++ rodzice, rodzeństwo
+ Kazimierz Kukliński, Jan, Zofia Grduszak ++bracia, bratowe (z 27.10)

Środa 25.11
18.00
+ Jacek (wujek) od Marty, Zosi i Marysi
+ Elżbieta Kowalska (urodz. i imienin.), Henryk Kowalski (urodz.) od dzieci

Czwartek 26.11
18.00
+ Maria Czyżewska (19 rocz.), Bernard Dobrzyński ++ rodzice z ob. stron
+ Jan Piszczek (21 rocz.) ( intencja z 27.10)

Piątek 27.11
18.00
+ Andrzej Knioła (2 rocz.)
+ Helena, Maria, Jan Lewandowscy

Sobota 28.12
17.00
+ Zdzisław Pawelszczak (imien.), Maria, Franciszek Hildebrandt
+ Ludwika, Wojciech, Jerzy Kowalscy ++ Kowalscy, Stejman

Niedziela 29.12
08.00
+ Helena, Stanisław Gondek, Anna, Andrzej ++Jagła
+ Józef, Stanisław Mazur (z 1.11)
11.00
+ Zofia Baranowska (od sąsiadów z ul. Lemieża, Kmieciaka, Brzezińskiego, Mickiewicza)
16.00
+ Kazimierz Ptak (urodz.)
+ Zofia Baranowska (od syna Jacka z rodz.) ( z 29.10)

Poniedziałek, 16 Listopada 2020

00:00
INTENCJE MSZALNE 16.11 – 22.11

Poniedziałek 16.11
18.00
+ Jacek Białczyk (od ZP)
+ Janina, Edmund Płaczek -rodzice

Wtorek 17.11
18.00
+ Zofia Baranowska od sąsiadów z ul. Mickiewicza, Kmieciaka, Lemieża, Brzezińskiego oraz od Gosi z rodziną.

Środa 18.11
18.00
+ Barbara, Roman Borzych (12 rocz.), Sławomir, Mariusz
+ Jacek Białczyk (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 19.11
18.00
+ Mieczysław Żmudziński – od sąsiadów
+ Wanda Nowak od ucz. pogrzebu i IV Róży ( intencja z 27.10)

Piątek 20.11
18.00
+ Maria Łopińska ( od męża i Andrzeja).

Sobota 21.12
17.00
w intencji Małgorzaty ( 50 rocznica urodzin)
+ Agnieszka Hadała

Niedziela 22.12
08.00
W intencji Marii i Włodzimierza w 30 rocz. ślubu
11.00
+ Agnieszka, Jan Łochińscy, Maria, Franciszek Baranowscy
+ Salomea, Benedykt Pogoda ++Pogoda, Ziajka (intencja z 7.11.)
16.00
+ Helena, Stanisław Maison ++Maison, Strosin
+ Tadeusz Kluczka ( intencja z 7.11.)

Poniedziałek, 09 Listopada 2020

00:00
INTENCJE MSZALNE 09.11 – 15.11
Poniedziałek
18.00
+ Helena, Franciszek Magdziarz ++Magdziarz, Marianna, Józef, Jerzy Kobierowscy, Krystyna Halman ++ Kobierowscy , Gawron

Wtorek
18.00
+ Konrad Kociński (rocz.)++rodzice z ob. stron,Salomea, Augustyn Maślakowscy
+ Rafał Młynarczak

Środa
18.00
+ + Sarnowscy, Kłosowscy, Orłowscy, Welcyng, Harasymowicz, Stanisław Bogdanowicz, Edward Michalak ++dusze w czyśćcu
+ Stanisława Ciężka,Edward

Czwartek
18.00
+ Czesław, Marianna, Kazimierz Sobczak
+ Stanisław, Halina ++ z rodz.

Piątek
18.00
+ Zofia Baranowska od rodziny Pisarskich z Dębionka
+ Zofia Baranowska od chrześniaczki z rodziną.

Sobota
17.00
+ Jacek (od brata Leszka z żoną)
+ Michalina, Bruno Drygała, Franciszek Nowicki

Niedziela
08.00
+ Sylwia Najs (1 rocz.)
+ Jacek ( od chrześniaka Pawła)
11.00
+ Dominik ++ z rodz. Suchy
+ Henryk Pazderski, Elżbieta Kowalska – od kolegów i koleżanek z pracy (Msza z 31.10)
16.00
+ Jadwiga,Stanisław, Iwona ++z rodz.
+ Wanda Lipecka (10 rocz.), Maria Józwa (Msza z 31.10)

Niedziela, 01 Listopada 2020

00:00
Poniedziałek 2.11
10.00
++ Jagła, Hildebrandt, Aniela Bernacińska, Zdzisław Pawelszczak
+ Paweł, Zofia, Paweł Neulitz, Dawca Serca, Maria, Leon Gordon
18.00
++ Butkiewicz, Silniccy, Obrembscy, Szymczyk
+ Krystyna Jelińska (w dzień urodzin od męża)
Wtorek 3.11
18.00
+ Waleria Maison
+ Katarzyn, Rafał, Bronisława Młynarczak i ++ z rodziny
Środa 4.11
18.00
+ Pawelszczak, Hildebrandt, Stanisław Wilga, Leon Jagła
+ + Lemańscy, Woźny, Jaśkiewicz Brzykcy
Czwartek 5.11
18.00
+ Józef Kurpik (14 rocz.)
+ Anna, Gertruda, Zygmunt ++ rodzeństwo Malińskich, Aniela, Jerzy, Jan Rettig ++ zm. z rodz. ++ dusze w czyśćcu
Piątek 6.11
18.00
+ Bogdan Wiśniewski, Teofil, Genowefa Murzyn ++ z rodz.
+ Zofia Baranowska (od sąsiadów z ul. Brzezińskiego, Lemieża, Kmieciaka, Mickiewicza)
Sobota 7.11
17.00
Msza święta się nie odbędzie
Niedziela 8.11
08.00
+ Jadwiga, Antoni Grzeszczak, Józefa, Jan Strzyżewscy, Helena, Franciszek, Jan Toporowicz
+ Teresa, Edmund, Gertruda, Jan
11.00
+ Dziękczynna z okazji urodzin mamy.
+ Maria, Stanisław, Józef Kominiak, Maria, Nikodem Knioła
16.00
+ Teresa, Adam Czamańscy ++ rodzice z ob. stron

MSZE ŚWIĘTE

Kościół Parafialny w Sadkach
Niedziela: 8.00,  11.00, 16.00
Dni powszednie: 18.00
Sobota godz.17.00
Święta zniesione: 10.00

Kaplica w Mrozowie
Niedziela: 9.30
Wtorek, czwartek:16.00

Kaplica w Samostrzelu
Niedziela: 9.30
Środa, piątek: 16.00

Spowiedź

Pół godziny przed Mszą świętą

BIURO PARAFIALNE

Wtorek: godz. 10.00 - 12.00
Czwartek: po wieczornej Mszy świętej