Ogłoszenia Parafialne, Intencje mszalne

TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
17 listopada 2019
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W piątek wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej. Szczególnej pamięci i modlitwie polecamy naszych panów organistów.

2. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnowimy akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.

3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego, a w nim szczegółowe objaśnienie czym jest piątkowy post i czy dziś jeszcze ma sens.

4. Dziękując za pomoc przy organizacji 80. rocznicy Zbrodni Pomorskiej zapomnieliśmy o dwóch odważnych parafianach, którzy wspięli się aż na szczyt wieży kościelnej by tam zawisły nasze barwy narodowe. Dziękujemy zatem p. Romkowi Krygerowi i p. Zbyszkowi Lewandowskiemu.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 18 XI – św. Karolina Kózkówna (1898-1914), dziewica, męczennica w obronie czystości, patronka Ruchu Czystych Serc,
• 20 XI – św. Rafał Kalinowski (1835-1907), polski karmelita, niestrudzony spowiednik,
• 21 XI – Najświętsza Maryja Panna w Jej tajemnicy ofiarowania się Panu Bogu,

Wszystkich, którzy pytają o intencje mszalne informuję, że nie są one zamieszczane na stronie parafii, ponieważ jako administrator strony nie otrzymuję ich do publikacji.

Robert Zygmunt