Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego

Wtorek, 18 Maj 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Wczoraj grupa 23 dzieci przystąpiła po raz pierwszy do Komunii Świętej. Życzymy im z całego serca, aby przyjaźń z Jezusem trwała zawsze, a żywy przykład wiary oraz wsparcie rodziców i najbliższych pomagało im wzrastać w wierze. Dziękuje rodzicom za wzorową i budująca współpracę w trakcie przygotowania dzieci, oraz za złożony hojny dar ołtarza. W Białym Tygodniu dzieci wraz z rodzicami i bliskimi będą przychodziły na nabożeństwo maryjne i na Mszę Świętą o godz.17.45.

2. W ubiegłym tygodniu porządkowaliśmy teren wokół domu parafialnego i na cmentarzu. Dziękuje p. Piotrowi i Dawidowi Łobodom, Wojciechowi Nikodemowi Iwankom, Tomaszowi Ozimina z Anielin, Tomaszowi Grzeszczakowi ze Śmielina, Marcinowi Hablukowi , Romanowi Walkowiakowi,

3. Codziennie podczas nabożeństw majowych, poprzez Nowennę do Ducha Świętego przygotowujemy się na Uroczystość Jego Zesłania, która przypada w przyszłą niedzielę.