Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego

Niedziela, 10 Styczeń 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego

1. Chrzest Chrystusa także jest objawieniem – epifanią. Jezus, który staje w szeregu ludzi grzesznych i pragnie przyjąć chrzest nawrócenia z rąk Jana Chrzciciela, objawia się światu jako umiłowany Syn Boga, naznaczony mocą Ducha świętego, który przychodzi, by objawić Boga światu. Ta niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego.

2. Dziś taca remontowa. W grudniu - taca z II niedzieli w całości wyniosła 2100 zł. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, również tym, którzy wpłacają ofiary bezpośrednio na konto parafii.

3. W miejsce tegorocznych odwiedzin duszpasterskich (kolędy), zapraszam w przyszłą niedzielę na Msze święte. Po każdej z nich nabożeństwo eucharystyczne. Będziemy we wspólnej modlitwie polecać Bogu wszystkie rodziny i mieszkańców naszej parafii i prosić o obfite błogosławieństwo w 2021 roku. Poświęcimy również wodę, którą przyniesiecie ze sobą. Po nabożeństwie każdy otrzyma tekst błogosławieństwa według którego, po powrocie do domu, będzie można go pobłogosławić i poświęcić.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła:

Teresa Ciszewska, lat 70, z Mrozowa. Wieczny odpoczynek...