1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych, które celebrujemy 15 min przed Mszą świętą popołudniową, wynagradzamy Bożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze.

2. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie rodziców obecnych klas VII w sprawie przygotowań do sakramentu bierzmowania.

3. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. Tę uroczystość rozpoczniemy już wieczorem we wtorek Mszą Świętą wigilijną o godz. 18.00. W samą uroczystość Msze Święte o godz. 10.00 i 18.00.

4. Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz.17.00.

5. Dziękujemy wszystkim, którzy na miarę swoich sił i czasu zaangażowali się w procesjach eucharystycznych w Oktawie Bożego Ciała, a zwłaszcza w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W tym tygodniu pożegnaliśmy Elżbietę Kowalską z ulicy Wyrzyskiej. Miała 89 lat. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie….