Ogłoszenia Parafialne, Intencje mszalne

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
11 listopada 2018
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Zakończyliśmy nabożeństwa z racji wymienianek jednorazowych. Przyjmujemy jeszcze wymienianki roczne. Przypominamy, że od I ndz. Adwentu będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach Koronką do Miłosierdzia Bożego w każdą niedzielę 15 min. przed Mszą o godz.8.00 i 11.00. A w pierwszą niedzielę miesiąca wymieniając wszystkich odprawimy za nich Mszę o godz.8.00 i 11.00.

2. Pani Sołtys pragnie poinformować, że od 13.11. będzie zamknięty, na czas remontu mostek na Rokitce na wysokości przedszkola. Przewidywany termin otwarcia to 26.11.

3. Księża Pallotyni, którzy prowadzili u nas misje poinformowali, że na rzecz dzieł misyjnych zebrali 6500 zł. Wszystkim za niezwykłą hojność, oraz serdeczne przyjęcie z serca dziękują.

4. Dziś taca remontowa. Zbieramy , aby pokryć koszty instalacji dzwonów. Ofiarodawcom wielkie Bóg zapłać.

5. Spotkania w ramach przygotowań do bierzmowania: w sobotę o godz.11.00 grupa I, a godz.12.00 grupa II. Rodzice młodzieży z klas VIII - w najbliższy czwartek po Mszy świętej.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 12 XI – św. Jozafat (1580-1623), biskup połocki obrządku wschodniego, zamęczony za wierność unii z Rzymem.

• 13 XI – święci Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn (zm. 1003), pustelnicy, benedyktyni, pierwsi polscy męczennicy.

• 17 XI – św. Elżbieta Węgierska (1207-1231), księżna, która zostawszy wdową, wyrzekła się bogactw i przyjęła regułę trzeciego zakonu franciszkańskiego, opiekunka ubogich.